Archív

Začátek školního roku

Nezačneme 1.9., ale až 7.9.2015.

Vše co se děje na začátku běžného školní roku je stejné, jen s malým rozdílem. Začínáme o týden později.

Prvňáčci budou opět přivítáni na školní zahradě, všichni ostatní přijdou do školy, začínáme v 7.55 hod. Zkušení školáci půjdou do svých tříd, (rozpis umístění tříd zde), ve třídách je přivítají jejich třídní učitelé (rozpis třídních učitelů zde), seznámí se s prázdninovými novinkami a novým rozvrhem, důležitými termíny (zde).

Družina bude v provozu od 7.9. 2015 více informací zde . Podle zpráv a zájmů, které máme k dispozici je zjevné, že o služby školní družiny bude velký zájem a budeme moci přijmout pouze žáky prvních a druhých tříd. Proto budeme nabízet i volnočasový kroužek pro žáky třetích tříd. Kroužek bude fungovat na podobných principech jako školní družina – více informací zde

Školní jídelna začne pro žáky školy vařit od 7.9.2015. Kdo bude chtít tento den oběd, musí se přihlásit – ideálně přes e-jídelníček na webových stránkách školy. (návod zde)

Noví strávníci (prvňáčci a noví žáci) se mohou začít přihlašovat v kanceláři školní jídelny od 31.8. (po 8 hodině ) Tam vyplní přihlášku ke stravování a zakoupí čip.

Sledujte prosím naše webové stránky www.zsrevnice.cz