Ekotým

EKOTÝM

Ahoj!
Dne 1. října se náš Ekotým sešel, abychom diskutovali o biodiverzitě. Během setkání jsme se seznamovali a užili si společný čas. Týmová práce nás inspirovala k dalším ekologickým projektům. Těšíme se na budoucí akce na ochranu přírody!😉😊
Bebe a Fany

EKOTÝM

Možná víte, že jsme už pár let zapojeni do projektu Ekoškola. Co to znamená? Že se naše škola snaží zlepšovat prostředí nejen ve svém okolí, ale i uvnitř školy. A aby bylo toto úsilí účinné, musí ho někdo vést. Nejlépe skupina lidí nejrůznějšího věku, zájmů a talentů, kterým jejich životní prostředí není lhostejné. Protože jen tak se sejde co nejvíce nápadů a zkušeností! A přesně o to nám jde v Ekotýmu. Proto jsme se rozhodli, že Ekotým už nebude jen pro děti z druhého stupně, ale stane se otevřenou skupinou pro děti z kterékoliv třídy, paní učitelek z obou stupňů a kohokoliv, kdo by se měl zájem k nám přidat. Pokud máte pocit, že jste to právě vy, koho Ekotým potřebuje, přijďte se podívat na informační schůzku. Více informací naleznete na letáčku v každé třídě, případně zde. Těšíme se na vás!

Ekotým – zajímavé odkazy zde