Archív

VZPOMÍNKA NA PROSINEC

Prosinec je měsíc, kdy se snad všechny děti i dospělí těší na Vánoce. Pro děti je to především těšení a spousta přání a pro dospělé možná trochu starostí, shonu a samozřejmě i radosti.

Ve školní družině jsme se chystali také na blížící se Vánoce a každý z nás přiložil ruku k dílu, aby trochu pomohl. Někteří vyráběli dárečky a přání pro své milované, jiní se zapojili malováním např. zimních masek. Někdo rád pomohl při výzdobě školy i družiny a další si měli možnost pohrát na „Čertím reji“. 

Všichni jsme si toto období krásně užili a ve skrytu duše si přáli, že snad přijdou konečně pohádkově bílé Vánoce, kdy z oblohy padají malé i velké vločky a pod nohama křupe čerstvý sníh. Realita však byla jiná, mokro a teploty nad bodem mrazu. Opět Vánoce na blátě, můžeme jen doufat, že snad ty příští budou na sněhu.

Na závěr bych Vám chtěla popřát hodně štěstí, zdraví a pohody do roku 2020. 

B. Lacinová

Fotografie naleznete zde