Archív

Výsledky výběrového řízení – Švédsko

Dovolujeme si oznámit výsledky výběrového řízení v rámci našeho dvouletého projektu „Aktivní náctiletí“ programu ERASMUS+ tentokrát týkající se možnosti účasti v rámci projektového týdne ve Švédsku v květnu 2024.

Děkujeme všem, kteří se účastnili výběrového řízení, zaslali svůj motivační dopis a účastnili se také i ústní části výběrového řízení- pohovoru v angličtině.

Po vyhodnocení všech motivačních dopisů, pohovorů a aktivitě v ERASMUS klubu bylo vybráno těchto 5 žáků s tím, že veškeré náklady na pobyt ve Švédsku budou 3 žákům hrazeny z grantu programu ERASMUS+ a 2 žáci budou plně podpořeni Klubem rodičů a přátel ZŠ Řevnice:

1. Vladimír Staněk, 8.A

2. Martin Česák, 8.C

3. Max Šindlář, 8.B

4. Ester Černá, 9.A

5. Václav Černý, 8.C.

Od 19. do 25. května 2024 se tito naši žáci zúčastní projektového týdne organizovaném naší partnerskou školou Wendela Hellmanskolan v městě Härnösand ve Švédsku, kde budou ubytováni v rodinách a během celého programu tak budou reprezentovat naši školu, Řevnice a ČR.

Blahopřejeme!