Volná místa

Aktuálně

• Do naší prima školy hledáme asistenty nebo asistentky pedagoga. Naše škola je příjemná, stále se rozvíjející a na žáky zaměřená.  Jako benefity nabízíme podporu v individuálním výběru kurzů DVPP,  výhody z fondu FKSP, prima kolektiv a hlavně budoucnost v naší škole, která je umístěna v klidném městečku 25 minut vlakem od centra Prahy. Nástup 8/2023. Kontakt: kancelar@zsrevnice.cz nebo 775 882 535.

• ZŠ Řevnice hledá pro 2. stupeň ( AJ, TV ) kvalifikované učitele/ky s aktivním zájmem o děti a výuku. Dále hledáme asistenta/ku pedagoga na částečný úvazek. Naše škola je příjemná, stále se rozvíjející a na žáky zaměřená.  Jako benefity nabízíme podporu v individuálním výběru kurzů DVPP,  výhody z fondu FKSP a hlavně prima budoucnost v naší škole, která je umístěna v klidném městečku 25 minut vlakem od centra Prahy. Nástup 8/2020. Kontakt: kancelar@zsrevnice.cz nebo 775 882 53
  • Paní učitelku nebo pana učitele budoucí 4. třídy s nástupem od srpna 2021.

Proč jít pracovat k nám, co nabízíme?

Práce v přátelském týmu: vzájemná podpora, podpora školního poradenského pracoviště a vedení školy.

Prostor pro vlastní iniciativu a nápady.

Spolupráce s rodilými mluvčími v programu CLIL.

Možnost dalšího sebevzdělávání s podporou vedení školy.

Možnost služebního bytu.

Dostupné vlakové spojení z Prahy – hl. n. a Smíchovského nádraží (35 minut).

Nově vybavená třída, nové multifunkční hřiště.

Platové ohodnocení dle platných tabulek.

Osobní ohodnocení a odměny dle odvedené práce.

Příspěvek FKSP na dovolenou, volnočasové aktivity…

Výborná školní jídelna.

Co požadujeme:

Vysokoškolské vzdělání dle zákona o pedagogických pracovnících – učitelství pro 1.stupeň základní školy.

Zájem o práci s dětmi, empatii, komunikativnost, schopnost spolupráce, kreativitu, pozitivní naladění.

Radost z učení a předávání vědomostí.

Odpovědnost, spolehlivost.

Otevřenou mysl a schopnost sebereflexe.

V případě zájmu o nabízenou pozici zašlete svůj životopis na e-mail: kancelar@zsrevnice.cz nebo volejte na telefon 775 882 535.

Marta Šplíchalová
    hospodářské odd.