Volná místa na zájezd do Skotska

Máme ještě několik míst na zájezd do Skotska 30. 5. – 7. 6. 2019. Přihlášky si mohou žáci vyzvednout u Mgr. Lenky Oršošové (žáci 2. stupně, výjimečně 5. ročník po předchozí dohodě). Další informace najdete ve složce škola (lišta nahoře), zahraniční zájezd (lišta vlevo).

ZÁJEZD DO SKOTSKA 2019

Podrobné informace o zájezdu zde                Nabídka pojištění zde

Školní zájezd do Skotska proběhne v termínu 30. 5. – 7. 6. 2019. Na začátku zájezdu si prohlédneme nizozemský Amsterdam, pak se v kajutě přeplavíme přímo do Skotska, kde budeme několik dní poznávat přírodu i historii této divoké a krásné země. Navštívíme například sídlo skotských králů v Edinburghu, jezera Loch Ness a Loch Lomond, skotské hrady, ostrov Skye s kolonií tuleňů, … Budete mít příležitost poznat život ve Velké Británii opravdu zblízka, neboť několik nocí budeme ubytovaní v anglických rodinách. Podrobný program naleznete v příloze.

Informační schůzka (účast není nutná) pro rodiče proběhne ve středu 19.9. od 17 hodin ve třídě 6.A. Vážní zájemci (žáci, ne rodiče) si přijdou osobně vyzvednout přihlášku k B. Pelcové (do 6.A). Podmínkou k přihlášení je odevzdání přihlášky a zaplacení zálohy (+ pojištění včetně storna zájezdu) 3.340,-Kč do 15.10. Žák nesmí mít kázeňský postih (třídní důtku nebo vyšší).
Vzhledem k délce a náročnosti pobytu je tento zájezd určen pouze žákům druhého stupně, tedy od 6. ročníku.

Celková cena zájezdu je 12 590,- (při plné obsazenosti). Cena nezahrnuje vstupné do některých objektů (viz tabulka na konci programu).  Úhrada proběhne ve 3 platbách na účet školy. Při platbě uveďte zájezd do Skotska, jméno a třídu dítěte.

·         1. záloha: 3000 Kč + 340,- Kč cest. pojištění = celkem 3.340,- Kč  v termínu do 15.10.2018
·         2. záloha: 3000 Kč , v termínu do 31.1.2019
·         Doplatek: 7190 Kč (při obsazenosti 40+3), v termínu do 12.4.2019 + ev. příplatky
Dotazy u B. Pelcové osobně nebo mailem pelcova@zsrevnice.cz.