Schůzka Ekotýmu 4. 2. 2021

1. Diskuse nad navrženými názvy fotografické soutěže:

Vítězný název:

Vyletí ptáček, přírodo! Soutěž může mít i podnadpis. Například: Jaro se probouzí.

Schválili jsme 2 kategorie: 1. žáci, 2. rodiče/dospělí (rodiče, učitelé, veřejnost)

Součástí bude i nesoutěžní kategorie:

Co se mi nelíbí. Co bych chtěl změnit. Fotografie míst v našem okolí, která by měla vypadat lépe. Nemusí se jednat o přírodu, ale o prostředí, které nás obklopuje.

Zvažovali jsme, jak dát o soutěži vědět:

Vylepit leták na dveřích školy, stránky školy (probrat s panem ředitelem), Facebook, časopis Ruch/Naše noviny, vlepit plakáty (Coop), aktivně rozšířit – ve třídách …..

Tvorba letáku/plakátu – fotografie + text (název soutěže + podmínky) informace odměně

2. Úkol pro tento týden: poslat do Teams do skupiny Ekotým vlastní fotografie přírody, které bychom mohli použít k propagaci naší soutěže, především k tvorbě letáku.

3. Příští týden: výběr fotografií.