Rozloučení s panem učitelem

Ve čtvrtek 30. 1. proběhlo ve třídě 1. A úplně první předávání vysvědčení a současně rozloučení s panem učitelem Pavlem Stolínem.

Společně s rodiči jsme připravili na rozloučenou malé překvapení, žáci v závěru poslední vyučovací hodiny předali panu učiteli dárek. Ten jej s radostí i úsměvem přijal, zároveň za něj všem dětem poděkoval a přislíbil, že se ještě jednou setkají a to v dubnu. Právě v polovině dubna proběhne ve školní družině akce MUZIKOHRANÍ, pod vedením pana učitele P. Stolína. Už teď se žáci moc těší.

Co dodat na závěr. Snad jen to, že vždy když něco končí, tak zároveň něco nového začíná. Pro naše žáky 1. A začíná nová etapa poznávání s novou paní učitelkou Soňou Medveďovou. Fotky

Lacinová Bohdana