Poťouchlá sváča

Připomínáme, že od zítra k nám začíná jezdit Poťouchlá sváča
My už se moc těšíme a máme objednáno , můžete na celý měsíc dopředu

Facebook Poťouchlá sváča

Vážení rodiče,

rádi bychom vás informovali, že od 1. 3. 2017 přichází na naši školu „Poťouchlá sváča“, která dodává čerstvé svačinky pro vaše děti každý den přímo do školy. Prozatím se nabídka týká žáků z budovy 2. stupně (Školní ulice), v případě dostatečného zájmu o svačinky v budově 1. stupně, bude nabídka po dohodě rozšířena i tam.

Svačinky již úspěšně fungují j ve 4 školách, a tak věříme, že si je oblíbí i vaše děti.

Každý den je možné si vybrat zhruba z 5 druhů svačin a nápojů, které se připravují vždy v ranních hodinách a o hlavní přestávce jsou pak rozdávány přímo dětem, tedy v 9:35-9:50 hodin. Svačinky se budou vydávat vždy na chodbě před ředitelnou.

Rodiče si svačinky objednávají jednoduše přes internet na www.potouchlasvaca.cz podobně jako například školní obědy. Objednávat bude možné od 25. 2. 2018, a to na jednotlivé vybrané dny nebo třeba i na celý měsíc dopředu.

Věříme, že budete s nabízenou službou spokojeni a děti si budou o přestávkách chutně a zdravě mlsat.