Archív

Podzimní brigáda na 1. stupni ZŠ Řevnice

 Milí žáci, rodiče, přátelé školy.

 V sobotu 25. 11. se od 9. 00 koná v areálu školní zahrady 1. stupně ZŠ Řevnice v Revoluční ulici podzimní brigáda.

 Budeme moc rádi, když nám v tento den přijdete pomoci s podzimními pracemi na zahradě.

  Plánujeme hrabání listí, prořez keřů, odstranění náletových rostlin a dosázení bylinkové zahrádky a suché zídky. Na nich nám nyní ještě chybí některé rostliny. Pokud byste nám mohli některá semena nebo oddělky těchto rostlin z vašich zahrádek věnovat, budeme rádi. Seznam chybějících rostlin je uveden níže.

  Hrábě, motyčky, zahradnické nůžky, plotořezy a nůžky a delší nůžky na silnější větve vítány.  Drobné občerstvení pro posilnění bude připraveno. Možnost opékání buřtů. Pečivo, tácky zajistí škola, buřty vlastní.

 

                                                                Předem děkujeme za účast.

 

Seznam chybějících rostlin

Bylinková zahrádka:

heřmánek pravý

pelyněk pravý

Naučná stezka:

bledule jarní

prvosenka jarní

přeslička rolní

Suchá zídka:

netřesky, jarní cibuloviny, tařice a jiné skalničky