Archív

Oznámení školní jídelny

Vážení rodiče, zákonní zástupci, milí žáci,

na základě aktuálního rozhodnutí vlády ČR je od 14. 10. zakázána osobní přítomnost žáků ve škole a s tím souvisí také úpravy ve vydávání obědů. Dle pokynů MŚMT mají (v případě zachování provozu školní jídelny) žáci i nadále nárok na dotovaný oběd. Není samozřejmě možné, aby žáci své obědy odebírali standardním způsobem a konzumovali je přímo ve školní jídelně.

Informujeme vás tedy, že:

  1. provoz školní jídelny není v době od 14. do 23. 10. přerušen;
  2. vařit se bude pouze jedno jídlo;
  3. všem žákům byl na výše uvedené období oběd odhlášen;
  4. v případě zájmu je nutné oběd přihlásit;
  5. přihlášený oběd je možno vyzvednout každý den v době od 10:40 do13:00 h pouze do vlastních nádob (ideálně jídlonosičů).

 

Všechny prosíme při vyzvedávání obědů o dodržování aktuálních nařízení MO MZDR ze dne 12.10 2020 o používání roušek, a také o dodržování rozestupů, nevytváření skupin a dodržování dalších hygienických pravidel.

Ve dnech 26. 10. 2020 – 30. 10. 2020 probíhají prodloužené podzimní prázdniny, školní jídelna je mimo provoz a na dotovaný oběd není nárok.

Děkujeme za pochopení a přejeme pevné zdraví.