Archív

ON-LINE SETKÁNÍ PRO RODIČE BUDOUCÍCH PRVŇÁKŮ

Jsme připraveni na školu?
On-line setkání pro rodiče budoucích prvňáčků, a nejen pro ně….., které se uskuteční 18. 2. 2021 od 18:00.
Vážení rodiče, blíží se zápis do prvních tříd a my si dovolujeme Vám nabídnout setkání s učitelkou přípravné třídy, výchovnou poradkyní, školní psycholožkou, speciální pedagožkou a ředitelem školy. Vstup do první třídy je významným krokem v životě celé rodiny, a proto bychom Vám chtěli nabídnout možnost setkání a zamyšlení nad tématem školní zralosti a připravenosti Vašich dětí, povídání o tom, co naše škola nabízí a co Vaše děti čeká.
Rádi Vám také zodpovíme dotazy spojené s nástupem Vašich děti k povinné školní docházce. Své případné otázky můžete zadat v registračním formuláři (viz odkaz níže).
Na setkání se registrujte do 16. 2. 2021 do 20:00. Registrovaným zájemcům bude 17. 2. 2021 odeslán odkaz na setkání v aplikaci Teams.