Nové informace

Vážení rodiče, zákonní zástupci,

máme pro Vás několik nových informací:

1.    Na základě Vašich (množících se) připomínek na problémy se stahováním souborů (příloh) z aplikace „Bakaláři“ v mobilních zařízeních si Vás dovolujeme upozornit, že problém může být způsoben tím, že ve svých zařízeních máte nainstalovánu starší verzi aplikace. Doporučujeme tedy instalaci verze „Bakaláři OnLine“ – od původní varianty se odlišuje modrou ikonou. Tato nová verze je k dispozici pro zařízení s různými operačními systémy.

2.    Pracujeme na sjednocení systému předávání pokynů k samostudiu tak, aby každý z Vás měl přehled o zadaných úkolech.

3.    Plánovaný „Den otevřených dveří ZŠ Řevnice“ a ples Taneční skupiny Klíček a Základní školy Řevnice jsou zrušeny bez náhrady.

4.    K plánovanému zápisu do prvních tříd (2. 4. 2020) zatím nejsme schopni podat relevantní informace. Jakmile budeme znát možný postup, a tedy i termín, budeme Vás neprodleně informovat na všech známých informačních místech (web, facebook, nástěnky školy).

V Řevnicích 12. 3. 2020

Za kolektiv vedení školy