Archív

Návrat z Březové

Tak už jsme zpět! Ale byla to fuška! III.A si vyrazila do OR v Březové nedaleko Rokytnice nad Rokytnou. Vybrali jsme si program “Ranger – strážce buše”. A jako správní strážci jsme se museli naučit uzlovat, jezdit na čtyřkolkách, střílet z luku, jezdit na koni, postavit si přístřešek z přírodních materiálů, rozšířit své znalosti o přírodě. Trénink na lezecké stěně nám pomůže při pohybu ve skalnatém terénu. 

Kromě rangerských dovedností jsme si i ohromně užívali – u bazénu, v BONGU, v Sherwoodu, Nottinghamu, v Lanáčku, na trampolínách… Museli jsme zvládnout nízká i vysoká lana. Statečně jsme bránili tvrz proti nájezdníkům. Večer jsme se pobavili v kině nebo na diskotéce. Navštívili jsme pirátské ostrovy, strašidelnou věž Karlštejna i začarované městečko. Poslední den jsme si dokonce vyrýžovali polodrahokamy.
No prostě – byla to spousta skvělých zážitků! Celý pobyt byl protkán aktivitami na posílení kolektivu. Už před odjezdem do Březové jsme byli prima parta, ale na našem stmelovacím pobytu jsme třídní kolektiv ještě utužili. Pomáháme si, spolupracujeme, dokážeme být empatičtí k našim kamarádům. A to je to úplně nejdůležitější!  FOTKY