Naše škola – aktuálně

Vážení rodiče, zákonní zástupci,

dovolujeme si Vám touto cestou předat aktuálně dostupné informace k situaci ve škole.

Na základě rozhodnutí MZ je do odvolání zrušena docházka dětí do školy, provoz školní družiny a školní jídelny, stejně jako kroužky pořádané pro děti školou nebo ve školních budovách.

Učitelky/učitelé budou podklady k samostudiu předávat pomocí aplikace „Bakaláři“ (žákům 4. – 9. ročníku) nebo e-mailem rodičům (žákům 1. – 3. ročníku).

Potřebujete-li pro svého zaměstnavatele vystavit „Žádost o ošetřovné při péči o dítě do 10 let z důvodu uzavření školského/ dětského zařízení (školy)“, poskytneme Vám ji v kanceláři školy.

Prosíme, sledujte i nadále aplikaci „Bakaláři“, webové stránky školy či facebook školy, kde Vám budeme předávat další dostupné informace.

V případě dotazů jsme Vám k dispozici na těchto telefonních číslech:

775 882 535    Tomáš Řezníček, ředitel školy

778 407 205    Marcela Bezděková, zást. ředitele pro 2. stupeň