Mléko do škol

Jednou za 14 dní, vždy v lichý čtvrtek bude dodávka neochuceného Mléka do škol , viz níže :

• Dodávky budeme realizovat jednou za 14 dní (mimo svátky, prázdniny apod.)
  • Z důvodu snížení limitu ze strany SZIF bude dodávka obsahovat 1 ks neochuceného mléčného výrobku na žáka, počátkem listopadu Vás budeme informovat o případném rozšíření.
  • Mléko budeme dodávat v originálním balení, z důvodu náročnosti distribuce a celkového zaběhnutí tohoto nového projektu jej nebudeme rozdělovat po třídách. Pro další školní rok již nyní připravujeme zlepšení servisu.
  • V prvních měsících budeme dodávat neochucené mléko z mlékáren Hlinsko a Opočno. Mléko je trvanlivé a je možné jej skladovat při pokojové teplotě – nebude tedy nijak náročné na Vaši počáteční distribuci po škole. O případném rozšíření sortimentu Vás budeme v průběhu školního roku informovat.

Ovoce a zelenina do škol, závozový den bude středa, začíná se 13.září.

Novinkou je, že dodávka bude pro celou školu, tzn. 1 i 2 stupeň.