Kalamář pořádal burzu

Poslední březnový víkend pořádal spolek Řevnický kalamář burzu dětského oblečení a vybavení. Příjem zboží probíhal jako vždy v pátek navečer a i tentokrát se sešlo kolem třicítky prodejců. Hned od prvních minut prodeje v sobotu ráno byla školní jídelna plná kupujících. Celkem se prodalo za téměř 30 tisíc Kč a výtěžek pro Kalamář byl rekordních 6 tisíc Kč. Poděkování patří paní Pírkové, která darovala zbylé dětské oblečení z ukončeného second handu ve prospěch Kalamáře.

Veškeré peníze budou využity pro potřeby Bezpečného místa v ZŠ Řevnice.

V rámci školy působí spolek již třetím rokem a výdělky z podzimní a jarní burzy jsou bohužel zatím největší příjmovou položkou. Veškeré naše snažení a možnosti jsou limitovány výší získaných prostředků. Věříme, že v tomto školním roce oslovíme více přispěvovatelů z řad rodičů a budeme tak moci škole a hlavně dětem pomoci v mnohem větší míře. Nápadů a plánů, co bychom mohli udělat či pořídit je spousta…