Informace pro rodiče a žáky o výuce v příštích dvou týdnech

Vážení rodiče, milí žáci.

Na základě krizových opatření vlády ze dne 8. 10. 2020 si Vás dovolujeme informovat o výuce na 2. stupni naší základní školy, a to v následujících dvou týdnech, tj. ve dnech 12. 10. – 23. 10. 2020.

Třídy druhého stupně jsou rozděleny do dvou skupiny (vždy polovina tříd druhého stupně). První polovina tříd bude v daném týdnu docházet do školy na prezenční výuku, kdy žáci budou osobně přítomni ve škole, a výuka bude probíhat dle rozvrhu jednotlivých tříd.

Druhá polovina tříd se bude ve stejném týdnu vzdělávat povinně distančně (off-line případně online), tj. výuka bude probíhat předáváním domácí přípravy přes Úložiště na OneDrive, případně bude probíhat online přes Teams.

V následujícím týdnu se obě skupiny tříd ve formě výuky vystřídají.

V obou týdnech odpadá výuka volitelných předmětů, žáci obdrží zadání domácí přípravy.

Týden 12.10.-16.10.2020

Prezenční výuka-osobní přítomnost žáků:            třídy 6.A, 7.A, 8.A, 9.A, 8.B, 9.B

Distanční výuka:                                                         třídy 6.C, 7.C, 8.C, 9.C, 6.B, 7.B

Týden 19.10.-23.10.2020

Prezenční výuka-osobní přítomnost žáků:            třídy  6.C, 7.C, 8.C, 9.C, 6.B, 7.B

Distanční výuka:                                                          třídy 6.A, 7.A, 8.A, 9.A, 8.B, 9.B

1. říjen a 27. říjen 2020 budou MŠMT vyhlášeny jako dny volna.

Další konkrétní informace obdržíte od svých třídních učitelů prostřednictvím žákovských knížek.

nařízení vlády ze stránek MŠMT zde

vedení školy

ZŠ Řevnice