Informace pro prvňáčky

Informace pro rodiče a naše prvňáčky.

První den 7. 9. 2015 se prvňáčci sejdou i se svými rodiči a prarodiči nejpozději v 7: 55 na 1. stupni, kde je naše milé paní učitelky uvedou do zadní části školní zahrady.

Paní ředitelka slavnostně přivítá naše školáčky a představí jim paní učitelky.

Pak se společně s paní učitelkami půjdou podívat do nové třídy, kde se dozvědí jak děti, tak rodiče nejdůležitější informace.

První týden školy je pro prvňáčky tak zvaný „zvykací“.

V pondělí se seznámí s paní učitelkou, spolužáky a prohlédnou si třídu a dozví se, co si mají přinést na druhý den. V úterý se již začnou seznamovat, co je ve škole čeká, a ve škole budou dvě vyučovací hodiny od 7: 55 – 9: 35 hod. Ve středu si přidáme další hodinu tj. od 7: 55 – 10: 40 hod. Posledním zvykacím dnem bude čtvrtek, kdy děti budou ve škole od 7: 55 – 11: 35 hod. Od pátku
11. 9. 2015 se děti budou učit podle rozvrhu, který dostanou od paní učitelek.

Do školy si vezmou aktovku, penál a přezuvky. Na další dny nezapomeňte dětem přibalit dobrou svačinku a pití.

První třídní schůzka pro rodiče prvňáčků bude v úterý 8. 9. 2015 od 17: 00 hod. ve svých třídách.