Archív

Hledáme učitelku/učitele pro 1. st. a asistenta pedagoga

Do naší prima školy hledáme asistenty nebo asistentky pedagoga. Naše škola je příjemná, stále se rozvíjející a na žáky zaměřená.  Jako benefity nabízíme podporu v individuálním výběru kurzů DVPP,  výhody z fondu FKSP, prima kolektiv a hlavně budoucnost v naší škole, která je umístěna v klidném městečku 25 minut vlakem od centra Prahy. Nástup 8/2023. Kontakt: kancelar@zsrevnice.cz nebo 775 882 535.

Základní škola Řevnice hledá pro 1. stupeň (4.třída) kvalifikovanou učitelku/kvalifikovaného učitele s aktivním zájmem o děti a výuku. Plat dle platných tabulek. Jako  benefity nabízíme podporu v individuálním výběru kurzů DVPP a  výhody z fondu FKSP.
Naše škola se nachází v poklidném městečku vzdáleném 25 minut vlakem od centra Prahy.

Nástup 8/2023.  Kontakt: kancelar@zsrevnice.cz nebo 775 882 535.