Archív

Další úspěch žáků naší školy v Klokanovi

V březnu zase po roce proběhla celostátní matematická soutěž Klokan. Naši žáci se opět prosadili. V nejmladší kategorii Cvrček předvedli vynikající výkon Sára Kubařová a Jindřich Meixner- dosáhli maximálního počtu 90 bodů!!! Je to skvělý výsledek v rámci České republiky.

I v kategorii Klokánek předvedli hodnotné výkony žáci Vilém Trčka, Petr Brož, Ema Gebauerová a Patrik Staněk. Všichni měli přes 100 bodů ze 120 možných. Ještě několik dalších žáků se k této hranici přiblížilo.

Kategorii Benjamín vyhráli stejným počtem 80 bodů Eliška Hofmanová a Fabián Apetaur. Nejstarší kategorii Kadet ovládla Sofie Lisecová s 76 body.

Chtěla bych poděkovat všem žákům, kteří se snažili, počítali a nevzdávali se!

Děkujeme za reprezentaci naší školy.

M. Maříková