Konzultační hodiny - vždy po předešlé domluvě

1. stupeň

Třída:

Konzultační hodiny:

1.P      L. Klocová

V 7.30 hod., po tel., emailové dohodě

1.A      Z. Chvátalová        

V 7.30 hod., po tel., emailové dohodě

1.B      K. Kupková

po tel., emailové dohodě

1.C      I. Baráčková

po tel., emailové dohodě

2.A      P. Stolín

V 7.30 hod., po tel., emailové dohodě

2.B      L. Chroustová

po tel., emailové dohodě dle potřeby

2.C      M. Mourečková

ČT 15-16 hod., po tel., emailové dohodě

3.A      M. Sklenářová

PO 13.10-13.40 hod., po tel., emailové dohodě

3.B      Z. Marková     

PO 12.30-13 hod., po tel., emailové dohodě

3.C      M. Peterová

po tel., emailové dohodě

4.A     M. Horká

po tel., emailové dohodě

4.B     P. Flemrová

ÚT 13-13.30 hod., po tel., emailové dohodě

4.C     E. Řezníčková     

po tel., emailové dohodě

5.A     B. Pelcová

ST 9.55-10.30 hod., po tel., emailové dohodě

5.B     A. Rajtmajerová

PO 9-9.30 hod., po tel., emailové dohodě

5.C     M. Bartošová

ČT 13.30-14.30 hod., po tel., emailové dohodě

 

2. stupeň

Vyučující  
Ing. Marcela Bezděková PO           11:45 - 12:30
Mgr. Pavla Bočková ČT            10:00 - 10:30
Mgr. Jiřina Dopitová PO           12:30 - 13:00
Mgr. Gabriela Galbavá ST               9:35 - 11:35
Mgr. Eva Hanykýřová ÚT            10:50 - 11:35
Mgr. Věra Horská ÚT            13:40 - 14:15
Bc. Václava Hrochová PO           13:35 - 14:20
Mgr. Darina Kričková PÁ           11:00 - 11:30
Mgr. Markéta Maříková ST               7:30 - 7:50
Mgr. Tereza Matoušková PO           14:00 - 14:30
Ing.  Jana Michlová PO           11:00 - 12:30
Mgr. Halyna Netopilová ČT              9:55 - 10:40
Mgr. Lenka Oršošová ST               9:00 -  9:30
Mgr. Xénia Paličková-Křížová ČT             11:45 - 12:30
Mgr. Dušan Pavliš ČT             11:00 - 12:00
Mgr. Michaela Schusová PO            11:00 - 11:35
Mgr. Martin Slavík ÚT               8:00 - 8:45
Mgr. Marie Švehlová ÚT             11:45 - 12:30
Bc. Radka Vodičková ÚT             13:45 - 14:15

 

Partneři