Konzultační hodiny - po předchozí telefonické nebo e-mailové dohodě

1. stupeň

1.P            L. Klocová    kdykoli po domluvě s rodiči
1.A           M. Sklenářová    po domluvě podle potřeb, možností
1.B           P. Flemrová  pondělí  12.30 - 13.30 a dále dle dohody
1.C           M. Peterová úterý  9.00 - 9.30 h. , po domluvení dle potřeby rodičů
2.A          Z. Chvátalová   kdykoli po dohodě
2.B          K. Kupková   ráno před vyučováním, kdykoli po domluvě
2.C           I. Baráčková    kdykoliv po domluvě
3.A          P. Stolín úterý - pátek ráno od 7:30 do 7:50 hod. Odpoledne dle dohody.
3.B         L. Chroustová středa  9.00 - 9.30 + dle domluvy
3.C          M. Mourečková  úterý 13.20- 14.20 nebo kdykoliv po předchozí domluvě  
4.A         L. Kuběnová   kdykoliv po domluvě
4.B          M. Bartošová pondělí  12:30 - 13:20, dále dle domluvy
4.C          K. Šlechtová středa dle dohody
5.A          A. Rajtmajerová   kdykoli dle domluvy
5.B          D. Pavliš čtvrtek 11.30-12.30
5.C          K. Martišková Drobná   kdykoli po domluvě

 

2. stupeň

Ing. Marcela Bezděková PO           12:30 - 13:25
Mgr. Pavla Bočková PÁ             9:55 - 10:45
Mgr. Jiřina Dopitová PO           11:45 - 12:15
Mgr. Gabriela Galbavá ST             11:00 - 12:00
Mgr. Eva Hanykýřová PO            11:45 - 12:30
Mgr. Věra Horská ČT            11:00 - 11:30
Bc. Václava Hrochová ČT              8:00 -  8:40
Mgr. Darina Kričková PO           11:00 - 11:30
Mgr. Markéta Maříková ST               7:30 - 7:50
Mgr. Tereza Matoušková PO           13:00 - 14:00
Ing. Jana Michlová PO           10:50 - 11:35
Mgr. Olena Trnková ČT            13:25 - 14:10
Mgr. Lenka Oršošová ST             11:00 - 11:30
Mgr. Xénia Paličková-Křížová ST             13:35 - 14:20
Mgr. Dušan Pavliš ČT             11:30 - 12:30
Mgr. Michaela Schusová ČT            12:40 - 13:25
Veronika Linhartová ÚT            13:35 - 14:20
Ing. Marie Švehlová ST              7:45 -  8:45
Bc. Radka Vodičková ST             13:40 - 14:15
Aleš Liber ST             17:00 - 17:30
Bohunka Pelcová ÚT             10:50 - 11:35

 

Partneři