Adopce surikaty

ZŠ Řevnice - surikata

Podrobné informace o tomto roztomilém zvířátku naleznete ZDE

I tento rok se žáci ZŠ Řevnice, díky vybraným penězům na vánočních trzích, stali adoptivními rodiči Surikaty v pražské ZOO. Adopční listinu pro rok 2016 naleznete zde

( starší adopční listiny naleznete níže, rok 2017 zde, rok 2015 zde a za rok 2013 zde )

I letos jsme adoptovali surikatu v Zoo Praha. Díky sběru papíru jsme získali částku potřebnou na roční péči . Pokud se půjdete podívat do pražské zoo, cedulky se jmény sponzorů podporující zvířata chovaná v komplexu Afrického domu najdete na společném tablu, u vstupu do pavilonu, po pravé straně. Sponzorské cedulky se aktualizují kvartálně (1x za 3 měsíce), text „žáci ZŠ Řevnice“ tam tedy bude přidán nejpozději do konce dubna.

ZŠ Řevnice - surikata

Na 1.stupni máme nástěnku, kam mohou žáci přidat své fotografie ze ZOO.

Adopční listina

V letošním roce 2012 se žáci naší školy zařadili do programu ZOO Praha a stali se adoptivními rodiči. Anonymním hlasováním jednoznačně zvítězila surikata. Dobrovolný roční příspěvek na toto sympatické zvíře činí 20,- Kč na žáka.

Adopční lista