Školní výlet 3.BC

Náš školní výlet očima žáků a foto zde

Náš školní výlet - Amálka Svobodová

My, 3.C, jsme vyrazili na školní výlet do Stožce. Paní učitelky pro nás vymyslely spoustu pěkných aktivit. Měli jsme téma pašeráci. Hráli jsme hodně pašeráckých her. Ale nejvíc se mi líbila diskotéka, bojovka a ještě jsme jeli na raftech. Bylo to tam prostě úžasný. A taky jsme hodně chodili na výlety.

Náš školní výlet - František Chloupek

Na náš školní výlet jela 3.C a 3.B. Jeli jsme do obce Stožec a ubytovali jsme se v hotelu U Mauritzů. Přijeli jsme tam v pondělí 19.6. Ještě v ten den jsme stačili oběd a hráli jsme hru Lagory. V úterý jsme šli na celodenní výlet do Boubínského pralesa. Když jsme se vrátili, tak zbytek dne jsme měli volný. Ve středu jsme se vydali ke Stožecké kapli, když jsme šli zpátky, tak začalo pršet, tak jsme běželi do chaty. Odpoledne jsme šli na "Puštíkovu cestu" a zase začalo pršet, bohužel jsme ji celou nedokončili. Nemohli jsme mít stezku odvahy, tak jsme ji přendali na čtvrtek a večer jsme měli diskotéku. A ve čtvrtek jsme dokončili "Puštíkovu cestu". Odpoledne jsme sjížděli Vltavu na raftech a to byl největší zážitek. Večer jsme měli stezku odvahy. Moc se mi to líbilo, všecko se mi líbilo. Byla to nejlepší škola v přírodě.

Náš školní výlet - Adam Nahi

V pondělí (19.6.) jsme vyjeli na školní výlet na Šumavu do Stožce. V úterý jsme šli do krásného Boubínského pralesa, kde jsem si jako sběratel koupil turistickou známku. Šli jsme i na překrásnou Stožeckou kapli. Ten samý den (ve středu) měla být bojovka, ale bylo zlé počasí, místo toho byla diskotéka. Další den byly rafty, což bylo super. Potom byla super bojovka a poklad pašeráka Edy byl super také. Nejlepší školní výlet!

Školní výlet Stožec

 V pondělí jsme odjeli s 3. C na Šumavu. Po příjezdu jsme si vybalili a potom nám paní učitelky vysvětlily, že si celý týden budeme hrát na pašeráky. V pondělí jsme hráli ještě hru Lagori. V úterý jsme šli do Boubínského pralesa a šel s námi hodný pán, který nám o pralese povídal. Hráli jsme hru Klíště. Ve středu dopoledne jsme se vydali ke Stožecké kapli. Když jsme ke kapli šli, hráli jsme hru Bomba. Na zpáteční cestě jsme hráli Lesní golf. Odpoledne jsme šli na Naučnou stezku Stožec. Ale potom začala velká bouřka a začaly padat velké kroupy. Večer pořád pršelo, takže jsme měli dvě hodiny diskotéku. Ve čtvrtek dopoledne jsme dodělávali naučnou stezku a odpoledne jsme sjížděli Teplou Vltavu. V pátek ráno jsme hledali mapu k pokladu a pak jsme šli hledat i poklad, ale ještě před tím jsme si zabalili. Poklad jsme našli, ale autobus nám měl přijet v jednu hodinu a přijel nám až ve čtyři hodiny. Domů jsme přijeli v půl sedmé.

 Johana Šváchová, 3.B

Školní výlet Stožec

 V pondělí jsme přijeli do Stožce a začali si vybalovat. Pak jsme šli na oběd a paní učitelky nám řekly, že tam budou pašeráci. Úterý začalo hezky, po snídani jsme jeli do Boubínského pralesa. Šel s námi pan průvodce (strážce CHKO Šumava). Všude  ve studánkách i potůčcích byla pitná voda. Bylo horko. Ve středu jsme šli  hned po snídani na Stožeckou kapli, pak na oběd. Po obědě jsme šli do informačního centra a na naučnou stezku. Uprostřed stezky nás chytl déšť, bouřka a kroupy. Schovali jsme se do altánku a čekali, až to ustane. Když jsme se vrátili, byla večeře, po večeři jsme si šli do baru namalovat tričko a potom byla diskotéka. Ve čtvrtek jsme šli dokončit Naučnou stezku Stožec. Hned po obědě jsme vyrazili na rafty. Když se všichni vrátili, opekli jsme si buřty a byla bojovka. V pátek jsme se začínali balit na odjezd. Šli jsme najít poklad a v pokladu byli spinnery – super!!! Potom jsme dobalovali, ale autobus nejel, tak jsme čekali. Nakonec přijel a jeli jsme domů.

Julie Martinková, 3.B

Školní výlet Stožec

V pondělí přijela 3. B a 3. C  na Šumavu do Stožce. Vybalili jsme si  a pak jsme se dozvěděli, že nás celý týden bude provázet pašerák Eda. Zahráli jsme si hru na pašeráky a celníky. Za celý týden jsme hráli tyto hry: Lagori, Ptáčky, Klíště, Pašeráky a Strážného anděla. V úterý jsme jeli do Boubínského pralesa. Ve středu jsme byli u Stožecké kaple. Odpoledne jsme šli na Naučnou stezku Stožec a na pátém stanovišti jsme zmokli. Tak jsme se s promáčenými botami vrátili. Vykoupali jsme se a navečeřeli. A pak byla DISKOTÉKA! Když skončila, šli jsme spát. Čtvrtek byl pro mě nejlepší, protože se mi splnil sen. Jeli jsme RAFTY! Náš raft byl pomalý, ostatní odjeli, protože by jim ujel vlak. Čekali jsme půl hodiny na pána, který nás měl odvézt do hotelu. Mezitím jsme měli kofolu a chipsy. Pak jsme přijeli domů a měli jsme bojovku. V pátek jsme odjeli, ale o dvě hodiny později, protože byly zácpy. Než jsme odjeli, hledali jsme mapu a poklad a NAŠLI JSME!!!   ŠUMAVA JE NEJ.

Carmen Iraheta, 3.B

27.6.2017

Partneři