Školní akce 5.A a 5.C

My a barvy!

V červené a modré jsme vyrazili na pódium v řevnickém Lesním divadle, ve žluté zase na dopravní hřiště v Berouně.

V Lesním divadle jsme předvedli tanec na mix moderních písniček pod názvem "Čirá radost (z pohybu)". Tyto melodie se nám velice líbily a tak jsme si jejich pohybové ztvárnění doslova vychutnávali při každém nácviku.
V Berouně si všichni odjeli  jízdu zručnosti (vůbec to nebylo snadné!), napsali test z dopravních předpisů a potom museli- pokud možno bez dopravních přestupků- zvládnout jízdu na dopravním hřišti. Celé dopoledne se nám velice vydařilo a většina z nás získala průkaz mladého cyklisty. Fotky zde
Děti z V. A
 

 

Den zvířátek

Že zvířata nemohou slavit svůj svátek? To je velký omyl! Zvířátka dětí z V. A  i  z V. C slavila ve čtvrtek 22. června společně. Nejdříve nám zvířátka jejich páníčkové představili. Také jsme si o našich mazlíčcích vypracovali působivé projekty. S každým miláčkem jsme se pomazlili, důkladně ho napájeli v  horkém dni vodou a ukrývali do stínu. Nakonec jsme se v družstvech pustili do soutěží, kde se ukázalo, jak na tom se znalostmi o našich zvířecích kamarádech vlastně jsme. 
Takhle báječně proběhl jeden prima den v závěru školního roku! Děti z V. A+ V. C. Fotky zde
 

Botanicus - V. A + V. C

Ve středu 21. června se vydali páťáci do Ostré u Lysé nad Labem. Moc se nám tam líbilo! Procházeli jsme se nádhernými zahradami i středověkým městečkem. Díky paní průvodkyni jsme se dozvěděli spoustu zajímavostí o středověkých řemeslech a řadu z nich si mohli i sami vyzkoušet. Za groše jsme si mohli koupit něco na památku, dát si něco dobrého v hodovně nebo se pustit třeba do střelby z luku či rýžování zlata. Celý výlet se nám skvěle vydařil, určitě budeme mít na co vzpomínat!
Děti z V. A a V. C. Fotky zde
 
 
 
27.6.2017

Partneři